گلهای رنگارنگ باغ تابستانی

ممکن است بخواهید قبل از برنامه ریزی باغ تابستانی خود چند پرسش انجام دهید. بعضی از گیاهان آفتاب زیادی را دوست دارند در حالی که بعضی دیگر توسط آن از بین می روند. بسته به محل زندگی شما ، مقدار آفتابی که به باغ تابستانی شما می رسد ممکن است بسیار متفاوت باشد. شما همچنین می توانید مناطق کوچک آب و هوایی را در باغ خود ایجاد کنید. در زیر یک درخت بزرگ برای گیاهانی قیمت گل میخک هندی  که از سایه برخوردار هستند بسیار مناسب خواهد بود ، در حالی که یک تخت سنگی مرتفع می تواند خانه ای مناسب برای ساکولنت ها یا کاکتوس ها باشد. بیشتر گیاهان دارای گل هستند اما معمولاً این گیاهان روشن و رنگارنگی هستند که برای باغ های تابستانی خود انتخاب می کنند.

هنگام خرید و کاشت باغ خود ، گیاهان مورد نیاز مشابه را نزدیک هم قرار دهید. به این ترتیب می توانید آن مناطق خرد آب و هوا را خیلی بهتر كنترل كنید. آب نیز در این امر مثر است. ممکن است لازم باشد مناطق خاصی از باغ خود را با آبیاری اضافی دست تکمیل کنید. اگر می توانید این نوع را نزدیک به خانه خود پیدا کنید ، دیگر مجبور نیستید به ما بروید و صدها حیاط اضافی شیلنگ باغ بخرید! بسیاری از کتاب های باغ اطلاعاتی را در مورد اینکه کدام گل ها می توانند با هم کاشته شوند ارائه می دهند. شما همچنین می خواهید گلهایی را که دوست دارید بکارید تا بتوانید دسته گلهای زیادی را در طول تابستان انتخاب کنید.

چند پیشنهاد برای گلهای زیبا در زیر ذکر شده است:

• شمعدانی. این گیاهان مقاوم از تنوع زیادی برخوردارند و سال به سال شکوفا می شوند. آنها می توانند در حاشیه یا به عنوان لکه هایی با رنگ روشن استفاده شوند. آنها همچنین ممکن است در گلدانهایی کاشته شوند که بتوانید آنها را جابجا کنید.

• Hibiscus. این بوته های گرمسیری مقاوم هستند که سال به سال برمی گردند و می توانند کاملاً بلند شوند. آنها در انواع مختلف و گونه ها و رنگ های مختلف وجود دارند.

• گل همیشه بهار. این گونه دیگری از گیاهان بسیار مقاوم است. آنها در رنگ ها و انواع مختلفی وجود دارند ، سال به سال شکوفا می شوند ، و همچنین ، اکثر اشکالات و همچنین گوزن ها را دور نگه می دارند! بو و طعم فلفلی احتمالاً بهترین دفاع آنهاست.

• impatiens. این گلهای زیبا سایه را همراه با خورشید فیلتر شده دوست دارند. آنها در رنگها و انواع مختلفی وجود دارند و نسبتاً کوچک باقی می مانند. این موارد برای زیر یک باغ بزرگ درخت امکان پذیر است ، اما تا زمانی که بتوانند نور کافی دریافت کنند.

Leave a Comment