کنجکاوی برای به حداکثر رساندن بودجه های بازاریابی و تجارت برای یک کسب و کار کوچک مهم است

من همیشه حیرت می کنم وقتی شرکت ها با اینترنت مثل یک تبلیغ بزرگ تلویزیونی برخورد می کنند. کلیک های تبلیغاتی بر روی آگهی ها تقریباً وجود ندارد ، با این وجود خرید آگهی ها بدون توجه به واقعیت های سخت و جدی ادامه می یابد (نرخ کلیک آنقدر پایین است که زمان صرف شده در یک سایت وابسته به عنوان یک واحد اندازه گیری در نظر گرفته می شود).

ه) آیا من نمونه کارها را تا اینجا ذکر کرده ام؟ – فراموش نکنید که ببینید دقیقاً چه آژانس آژانس بازاریابی دیجیتال گذشته مشتریان خود را از بین برده است. آنها به هیچ وجه بدتر نمی شوند در مورد شما یک استثنا هستند. مجموعه آنها را مشاهده کنید. آیا آنها کاری را انجام داده اند که برای آن سرمایه گذاری می کنند؟ در غیر این صورت ، بهتر است یکی دیگر را مشخص کنید. این ممکن است کمی بیشتر طول بکشد ، اما جستجوی یک شریک مناسب برای فعالیت های بازاریابی آنلاین و همچنین نیازهای توسعه برنامه اینترنت است.

وقتی افراد شما با مشتریان صحبت می کنند ، بندهای پوسیدگی صحبت های شرکت  آژانس دیجیتال مارکتینگ هایی را که دور گردن آنها قفل شده اید ، بریزید. در عوض آنها را آموزش دهید تا خودشان باشند. به یاد داشته باشید ، مردم می توانند کمبود اصالت را درک کنند. یک شخص بخشی از مکالمه آنلاین او نیست ، مکالمه واقعی است ، اینستاگرام یک شخص را مرده است.

ببینید ، Sitios web.0 درمورد کشف تولید تیزرهای تبلیغاتی است که مشتریان شما از آنچه آنها دوست دارند ، ارائه می دهند ، سپس آنها را به آنها بدهید ، حتی این قطعاً تاثیری در نتیجه ندارد. مطمئن شوید که چگونه می توانید یک رابطه یک به یک با آنها برقرار کنید و نام تجاری شما طلایی خواهد شد. انگشتان خود را حفظ کنید – امروز شبکه های اجتماعی و قطره های فیلم fountainrrr داغ است ، فردا ، می فهمید؟

دلیل شماره 1 – درآمد عالی در نظر بگیرید. وقتی به چیزی می چسبید ، از دیگران احترام می گذارید. هنگامی که شما از فرصتی به فرصت دیگر می چرخید ، تعداد زیادی از بدبینی های دیگران مشاهده می شود که ممکن است تعجب کند که قبل از تغییر سریع ، چه مدت زمانی را برای تجارت واقعی می گذرانید!

به سراغ تفاوت اندازه بروید. عنوان ها باید پررنگ باشند و حداقل 2 یا 3 نقطه از اندازه بدنه بزرگتر برای کنتراست استفاده کنند. همچنین ، هرگز از همه سرمایه ها استفاده نکنید. به طور کلی بررسی آنها دشوارتر است.

این می تواند به سادگی به یک ترفند بازاریابی از طرف آمازون تبدیل شود که به مسافران امکان می دهد مزایای زیادی در خرید کتاب الکترونیکی سجاف داشته باشند. علی رغم ضرر با استفاده از کتاب های الکترونیکی ، آنها سود بالایی را در فروش بالقوه Kindle کسب خواهند کرد. با این وجود در حالی که مصرف کنندگان با محبوبیت 9.99 دلار از محبوبیت بیشتر لذت می بردند ، به نظر می رسد که این سرگرمی به زودی پایان می یابد.